Англійською стьобана куртка звучить, як quilted jackets, відрізняється тим, що прошивається наскрізь, щоб утворився візерунок з рядків. В Україні з радянських часів поширився стереотип, що стьобані куртки – доля старих людей у глибинці. Але з часом модельєри подумали і вирішили, що не варто забувати про позитивні властивості такого одягу.
І вже на початку століття на подіумах замиготіли стильні та яскраві стьобані куртки різних фасонів, що не могло не привернути увагу модниць. Сьогодні такі речі утримуються у фаворі, а фахівці продовжують розробляти все нові та нові моделі.
Секрети популярності стьобаної куртки
Зберігається версія, що стьобані куртки є винаходом китайців, у середні віки їх охоче носили лицарі, піддягаючи під важкі обладунки. В Англії вважаються одягом для полювання у справжніх аристократів, така тенденція збереглася досі. Згодом ця модель поширилася у всьому світі. Сучасні модельєри пропонують різні фасони з бавовняної тканини, джинсу, шкіри, теплі куртки шиють із підкладкою із синтепону між шарами тканини.
Сьогодні переваги покупців розподілилися таким чином:
● класичні прямі куртки, що щільно облягають – вигідно підкреслюють фігуру, вписуються в будь-який образ;
● прямі з капюшоном – рятують у холоди, краще вибирати варіант із довжиною до стегна;
● з рукавами, що відстібаються – формат для молоді, припускають безліч кишень, кнопок і блискавок;
● спортивні – мають спеціальні гумки на манжетах та талії, які щільно фіксують куртку на фігурі.
Користуються попитом як однотонні, так і різнокольорові моделі. Що стосується принтів, то жінки частіше вибирають візерунки квіткові та етно.
Стьобана куртка: оптимальна довжина
Тут важливо враховувати кілька аспектів, насамперед, зростання та статуру. Повним дівчатам не варто вибирати модель із поясом, струнким він допомагає підкреслити талію. «Пишечкам» підійде прямий крій із строгими лініями, така модель візуально витягує силует. Для будь-яких габаритів хороший оверсайз, головне – не старатися з розмірами і не брати дуже велику для себе річ.
Стилісти також рекомендують:
● дівчатам із широкими стегнами варто купувати вироби завдовжки до середини стегна;
● дамам високого зросту підійде коротка куртка;
● мініатюрним покупцям будуть до лиця вироби довгі.
З популярних моделей користуються великим попитом бомбери, вітровки, косухи, двосторонні однотонні вироби та з принтами, які можна носити ще й навиворіт. Прошивка у стьобаних курток передбачена оригінальна: квілтинг – від дрібного до великого, пэчворк, тиснення, стібка з різних напрямків або візерункова. За відтінками жінки віддають перевагу класичним чорним, білим, сірим, але популярні також фіолетовий, червоний, зелений, хакі, відтінки під золото і срібло.
Стьобані куртки від Stimma: креативні дизайнерські ідеї
Своїм слоганом компанія обрала вислів: «Будь стильним щодня!» та підтверджує свою позицію вже понад 10 років на українському та зарубіжних ринках. Речі пропонуються стильні, оригінальні, у чому легко переконатись, заглянувши в каталог. Щоб вибрати модель, що сподобалася, досить відзначити розмір, попередньо звірившись з представленою на сайті розмірною сіткою.
Заявки приймаються з усієї України. Оформити покупку можна в інтернет-магазині, або завітавши до фірмового магазину в одному з 14 міст країни, де є представництва «Стімма».